Kdo jsem


Jsem Lucie – ta, která září a šíří světlo kolem sebe, světlo pro sebe i pro jiné

Jsem nespoutanou ženou, manželkou, přítelkyní a partnerkou mému skvělému muži a on je mi skvělým partnerem, přítelem a mužem. Jsme jednou bytostí, ale ve dvou tělech, jsme si souzení a jdeme spolu již několik životů.

Máme spolu šest nádherných a výjimečných dětí

Od kterých se na své cestě neustále učíme. Vyznávám hodnoty rodiny, sounáležitosti, svobodné výchovy, bezpodmínečné lásky a láskyplné péče. První tři děti přišly na tento svět v porodnici, další tři děti si vybraly své místo pro svůj příchod v klidu a tichu našeho domova. S každým narozeným miminkem jsem se narodila také já jako žena. Domácí porody mě jako ženu neuvěřitelně posílily, dodaly mi sílu „domorodky“ a naučily mě převzít plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí.

Jsem ta, co probudí a zažehne váš vnitřní oheň

Oheň vášně, nadšení, inspirace, kreativity, chuti do života a životního naplnění. Mé duchovní jméno mě předurčuje k tomu být divoškou, vílou, nespoutanou ženou, léčitelkou a šamankou – tou, co doprovází, pomáhá ukazovat a nalézat vaši jedinečnou cestu životem.

Mnozí o mě říkají, že jsem z jiné planety

Jsem plná energie a to téměř neustále. Lidé mi často říkají, že by potřebovali mít alespoň zlomek mé energie a často dostávám otázku „na čem jedu“, nebo „kdy spím“. Tak, jak rychle mluvím, tak rychle i píšu. A tak rychle i konám. Lidé, kteří mě poznají, většinou nechápou, jak je možné, že kromě péče o rodinu, zvládám ještě tolik různorodých činností. Mě to ale přijde normální, to jsem prostě já.

Baví mě žít, prožívat a být nespoutaná, vášnivá, radostná a hledat jednoduchost

Baví mě zkoušet věci, které zdánlivě nejsou možné a dokazovat, že je to jen blud naší mysli a že možné je všechno. Baví mě zkoumat možnosti lidského těla a lidské mysli a zkoušet, kam až lze zajít. Baví mě pomáhat lidem, kteří na své cestě sešli nebo se nechali vyvést z rovnováhy. Mám ráda harmonický střed a ráda ho pomáhám nalézat i druhým.

Co dělám, když začnu ztrácet svůj střed?

Po procitnutí a pochopení toho, že jsem se ocitla mimo svoji rovnováhu se snažím do tohoto stavu znovu navrátit a to doslova nekonáním. Pochopila jsem, že jít v proudu energie, nechat to plynout, naslouchat své intuici a sobě, je efektivnější, než jít proti proudu a rychle se o něco snažit. Většinou to má opačný efekt a tak jen zklidním svoji mysl, zažehnu svůj vnitřní oheň a dovolím si být naplno sama sebou.

Nevěřím na náhody a věřím v osudová setkání

Věřím, že svůj život si můžeme vědomě tvořit. Jsem vděčná za každou chvíli, kterou mohu ve svém životě prožívat, vnímám její neopakovatelnost, a proto ji prožívám naplno tady a teď. Snažím se žít v tento okamžik, minulost odhodit a budoucnost si tvořit podle svých snů, které pak zhmotňuji do reality.

Jak bych žila, kdybych věděla, že mi zbývá jen pár dnů života?

Žila bych přesně tak, jak žiju. Nezměnila bych vůbec nic. Žiju tak, abych si každý den sama před sebou obhájila, žiju v pravdě. Vždyť přeci nikdo z nás neví, kolik času nám zbývá. Každý den žiju naplno. S vděčností se ráno probouzím a s vděčností usínám. Svůj život beru jako dar a snažím se ho proto prožít, jak nejlépe umím.
Mým cílem je ovšem v tomto životě žít tak, abych zůstala v plném zdraví a to až do konce svého života. Snažím se být za sebe plně zodpovědná, hledat cesty a řešení. Vše co následuji a doporučuji je mojí osobní zkušeností. Předávám jen to, co sama žiju.

Již jako malá jsem měla své světy

Informace ke mně tak nějak chodily a já jsem prostě věděla… Tehdy jsem ovšem ještě nechápala, co se mi děje. Cítila jsem se jiná a své prožitky s nikým nesdílela. Dostávala jsem mnoho signálů, ale zpočátku jsem se snažila je spíše ignorovat, zatlačovat a nevěděla jsem, co s nimi mám vlastně dělat. V pravidelných intervalech se však vždy do mého života vloudily zas a znovu, tak dlouho, dokud jsem je do svého života naplno nevpustila.

Jednoho dne ve mně nastal jakýsi zlom

A já se otevřela naplno tomu, co ve mně dřímalo a dala tomu všemu volnost a lehkost. Stala jsem se součástí něčeho vyššího, co se stalo součástí mě a od té doby to ke mně neodmyslitelně patří. Začala jsem naplno, bez filtrů a odrušení, intuitivně vnímat a to tak silně, že jsem to sama málem nezvládla.

Časem jsem se s tím vším naučila pracovat

Pochopila jsem, jak tyto energie mohu zkrotit a nasměrovat, a jak samu sebe chránit. Má intuice funguje tak silně, že vím, že nikdy tyto signály nesmím přehlížet a tak je s pokorou následuji. Vždy mi přijdou ty správné informace.
Uvědomuju si, že světy které vnímám a do kterých se dostávám, nejsou pouhou fikcí, ale jsou skutečné. Stejně skutečné, jako je náš reálný svět. Napojuji se skrze svoji intuici a informace ke mně přicházejí. Pro mě je to něco jako dýchat a neodmyslitelně to ke mně patří.

S kým vedu v duchu rozhovor, když nevím kudy kam?

Spojím se svým vyšším já, se svojí intuicí a svým duchovním průvodcem-učitelem.

Jakou svoji iluzi jsem v poslední době rozpustila?

Že vše musí být dokonalé. Pochopila jsem, že pravá síla dokonalosti je právě v té zenové nedokonalosti. Vše je pouhou iluzí, celý náš svět.

Léčím duše i těla – dotekem, slovem, energií, vysláním myšlenky a záměru

Inspiruji a pomáhám lidem znovu nalézt ztracený směr na cestě životem. Vnímám, co musíte ve svém životě změnit, abyste byli opět zdraví, plni nadšení a energie.

Ke kterému svému tělesnému orgánu mám nejvřelejší vztah?

Už jako malá jsem byla fascinovaná srdcem, orgánem na kterém zcela závisí náš život. V určitém období jsem zcela vážně zvažovala cestu kardiochirurgie. Časem mi do života přišlo uvědomění, že nemoc začíná v hlavě, že naše myšlenky, prožitky a emoce ovlivňují v přímé míře naše zdraví.
Srdce je život, srdce je láska. Svým srdcem cítíme, vnímáme, prožíváme. Je to orgán, který v našem životě hraje ve všech rovinách tu nejdůležitější roli. Orgán, který oznamuje život – život dítěte v děloze matky.

Jsem vděčná za všechna setkání na mé cestě životem.

Věřím, že všechna nás vzájemně ovlivňují a obohacují. Všem děkuji za chvíle, kterými jsme byli vzájemně obdařeni.
menhir_Lucie

Pokud přeci jen budete pátrat po mé životní cestě v bodech, tak najdete stručný přehled zde.

Jak mě, a moje služby, vnímají ostatní, si můžete přečíst v referencích.