Kurzy

Specializované kurzy čchi kung

leták medaitace v pohybu

leták SM systém1

leták šťastná záda

leták dětský konečný

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Místo cvičení: Jojo Gym – Taneční sál

Úterý:    18.30-20.00 Kurz dospělí – začátečníci Čchi kung a šťastná páteř (také s SM systémem)
Čtvrtek:  10.30-12.00 Kurz ženy - začátečníci Čchi kung- Osm kusů brokátů (možnost hlídání dětí)
Čtvrtek: 17.00-18.00 Kurz pro děti – začátečníci Čchi kung pro děti 9-14 let

Místo cvičení: Dobřichovický domek – Taneční sál

Pondělí:  18.30-20.00 Kurz ženy – začátečníci Čchi kung – meditace v pohybu
Středa:    10.30-11.30 Kurz dospělí – začátečníci SM systém a šťastná páteř (s možností hlídání dětí)
Léčebný čchi kung
Je velmi účinné, léčebné cvičení s mírným, ladným a plynulým pohybem. Uvolňuje zablokovanou energiiv energetických drahách těla. Volné proudění energie v těle má pozitivní vliv na naše orgány, napravuje držení těla a celé páteře, uvolňuje klouby, zlepšuje pružnost těla, zpevňuje svaly, uvolňuje emoce, zklidňuje a rozjasňuje mysl, zvyšuje odolnost proti stresu, doplňuje životní energii.
Praktikování této metody podporuje samoléčící schopnost našeho organismu,zvyšuje imunitu a zlepšuje náš celkový zdravotní stav.
Čchi kung dokáže vypěstovat velkou vnitřní sílu a odolnost. Zároveň získáte pocit lehkosti, uvolnění, pružnosti a síly, umožní vám prožitek „tady a teď“.

SM systém
Tato metoda je zaměřená na léčbu páteře a především na prevenci. Vyrovnává dysbalance, které vznikají nesprávným držením těla. Posiluje hluboké vnitřní svaly, střed těla, formuje postavu.
Získáváme správné pohybové návyky, které pak automaticky přenášíme do našeho každodenního života – správnou zdravou chůzí, správným držením těla a zohledněním do všech svých dalších sportovních aktivit, kde nám přinese i zlepšení a zkvalitnění výkonu (jóga, čchi kung, běh, atletika, apod.).
Je vhodná zejména pro lidi s bolestmi zad a pro sportovce s jednostrannou zátěží (hokej, tenis,…)
Pokud provádíme naše běžné sportovní aktivity se špatným pohybovým stereotypem, tak ještě více náš problém posilujeme a může docházet k zhoršování našich potíží nebo k úrazu.

Meditace
Jsou součástí všech mých lekcí. Jsou vedeny léčivým způsobem, pro ozdravení těla a omlazení vnitřních orgánů. Vedou k rozvíjení vašeho vnitřního potenciálu a intuice. Uvolňují vaše tělo.

Hlídání dětí v dopoledních hodinách je zajištěno ve stejném místě, za velmi příznivou cenu. (platí pro Dodo, v Jojo Gym dle platného ceníku)

Přijďte nejen cvičit, ale také prožít pohodové a harmonické chvíle, které obohatí váš život. Věnujte tento čas jen sami sobě. Budete vnímat své tělo, svůj střed, uvolnění, lehkost, sílu a radost. Zbavíte své tělo bolesti a obohatíte se o nové příjemné zážitky.

Těším se na vás! vaše Lucie