ROZVRH – VŠECHNY KURZY

Specializované kurzy čchi kung

 

NOVÉ UKÁZKOVÉ HODINY V TÝDNU OD 25. -29.4.2016. Přijďte ochutnat něco nového pro sebe.
V tomto týdnu můžete zaplatit pouze jednu hodinu cvičení a zjistit, zda Vám lekce vyhovuje.
KURZY PROBÍHAJÍ AŽ DO 30.6.2016. Podrobnosti o kurzech najdete v textu níže.

leták medaitace v pohybu

leták SM systém1

leták šťastná záda

leták dětský konečný

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Místo cvičení: Jojo Gym – Taneční sál

Úterý: 18.30-20.00 Kurz dospělí – začátečníci Čchi kung a šťastná páteř (také s SM systémem)
Čtvrtek: 10.30-12.00 Kurz ženy - začátečníci Čchi kung- Osm kusů brokátů (možnost hlídání dětí)
Čtvrtek: 17.00-18.00 Kurz pro děti – začátečníci Čchi kung pro děti 9-14 let

Místo cvičení: Dobřichovický domek – Taneční sál

Pondělí: 18.30-20.00 Kurz ženy – začátečníci Čchi kung – meditace v pohybu
Středa: 10.30-11.30 Kurz dospělí – začátečníci SM systém a šťastná páteř (s možností hlídání dětí)

Hlídání dětí probíhá  v dopoledních hodinách v Dobřichovickém domečku. Při mých lekcích je hlídání za cenu 60 Kč za 90 minut, včetně času pro vyzvednutí dítěte. Hlídání je potřeba nahlásit den dopředu!

Léčebný čchi kung
Je velmi účinné, léčebné cvičení s mírným, ladným a plynulým pohybem. Uvolňuje zablokovanou energiiv energetických drahách těla. Volné proudění energie v těle má pozitivní vliv na naše orgány, napravuje držení těla a celé páteře, uvolňuje klouby, zlepšuje pružnost těla, zpevňuje svaly, uvolňuje emoce, zklidňuje a rozjasňuje mysl, zvyšuje odolnost proti stresu, doplňuje životní energii.
Praktikování této metody podporuje samoléčící schopnost našeho organismu,zvyšuje imunitu a zlepšuje náš celkový zdravotní stav.
Čchi kung dokáže vypěstovat velkou vnitřní sílu a odolnost. Zároveň získáte pocit lehkosti, uvolnění, pružnosti a síly, umožní vám prožitek „tady a teď“.

SM systém
Tato metoda je zaměřená na léčbu páteře a především na prevenci. Vyrovnává dysbalance, které vznikají nesprávným držením těla. Posiluje hluboké vnitřní svaly, střed těla, formuje postavu.
Získáváme správné pohybové návyky, které pak automaticky přenášíme do našeho každodenního života – správnou zdravou chůzí, správným držením těla a zohledněním do všech svých dalších sportovních aktivit, kde nám přinese i zlepšení a zkvalitnění výkonu (jóga, čchi kung, běh, atletika, apod.).
Je vhodná zejména pro lidi s bolestmi zad a pro sportovce s jednostrannou zátěží (hokej, tenis,…)
Pokud provádíme naše běžné sportovní aktivity se špatným pohybovým stereotypem, tak ještě více náš problém posilujeme a může docházet k zhoršování našich potíží nebo k úrazu.

Meditace
Jsou součástí všech mých lekcí. Jsou vedeny léčivým způsobem, pro ozdravení těla a omlazení vnitřních orgánů. Vedou k rozvíjení vašeho vnitřního potenciálu a intuice. Uvolňují vaše tělo.

Hlídání dětí v dopoledních hodinách je zajištěno ve stejném místě, za velmi příznivou cenu. (platí pro Dodo, v Jojo Gym dle platného ceníku)

Přijďte nejen cvičit, ale také prožít pohodové a harmonické chvíle, které obohatí váš život. Věnujte tento čas jen sami sobě. Budete vnímat své tělo, svůj střed, uvolnění, lehkost, sílu a radost. Zbavíte své tělo bolesti a obohatíte se o nové příjemné zážitky.

Těším se na vás! vaše Lucie