Reference

REFERENCE z čchi kungu, homeopatie,  poradenství pro osobní rozvoj, výživového poradenství a ohlasy na náš kváskový chléb.
Všem kteří si udělali chvíli čas a poskytli na mě reference, touto cestou ještě jednou velmi děkuji!

REFERENCE NA ČCHI KUNG

MEDIUM11

paní L.
Od té doby, co cvičím čchi kung (k čemuž mě nasměrovala Lucka), vím, že je způsob, jak se „dobít“. Vždy si na jejích lekcích užívám úžasnou meditační atmosféru a ten pocit, že to, co dělám, mému tělu prospívá. Nejenže se cítím plna energie, ale dokonce ji i při cvičení cítím, jak mnou proudí. Na lekcích mám nejraději meditace, které každá lekce zahrnuje, je to takový krátký odpočinek, který vás krásně pročistí, a to hlavně díky slovům, kterými Lucka meditaci doprovází. Po cvičení, kdy jsme všichni plni energie a síly z vesmíru, si sedneme do kolečka a dělíme se o tento prožitek i s ostatními, je opravdu úžasné cítit toho tolik v jeden okamžik, když to prožívají ještě úplně všichni. Vždy se po Lucčiných lekcích cítím jako znovuzrozená!
Lucce moc děkuji, že tu pro nás je a těším se na další lekce!

paní V.
….když jsem četla tvůj e-mail o tom, že budeš v Dodo dělat cvičení, měla jsem velké dilema…čas a peníze, to byly ty vzácné komodity, kterých se mi nedostávalo.. na druhou stranu zvědavost, protože co jsem u tebe stihla poznat, je že jsi bytost nabitá pohodou a taky to, že jsem byla zralá konečně začít dělat něco jen pro sebe a tím i pro všechny mé blízké….
Cvičení je pro mne způsob, jak propojit tělo s duší, energie proudí a je to očišťující od všech problémů a bloků, co si stihneme samy vyrobit.. navíc je to návykové ty endorfiny :-) co mi to vždy přinese…
Dlouhodobě jsem měla problémy s dýcháním, vědela jsem, že to souvisí s držením těla, ale nedařilo se mi… na lekci čchi kung se to změnilo, jde to! Prostě srovnat si tělo, zpomalit a prožít si pohyb, dát do souladu tělo a duši a vychutnat meditaci na konci každé lekce a ta energie, která proudí každým z nás.. to prostě stojí za to, protože my stojíme za to, abychom se věnovaly samy sobě :-)
Lucko, děkuji!

paní K.
Po dvou potratech, kdy mi Lucie hodně pomohla, mi řekla o čchi kungu. Chvíli mi trvalo, než jsem se rozhoupala a přišla na první lekci. Byla jsem nadšená, cvičení vypadá velmi nenáročně, ale psychicky a fyzicky jsem se druhý den po lekci cítila jak vyměněná. Bylo mi jak kdybych se koupala na šťastné vlně, po dalších lekcích, jsem hodně zpomalila, za což děkuji, protože jsem byla hodně zbrklá. Mám velmi ráda sex, a teď je snad milionkrát lepší na ty fyzický prožitky. Díky změně, kterou na mě zapůsobil se mi podařilo i otěhotnět a je mi skvěle. Lucka hned nabídla jiné alternativy, abych mohla cvičit i když jsem na rizikovém těhotenství a musím ležet. Každý, kdo chce zakusit klid, štěstí v srdci a lehkost. Všema deseti doporučuju.
Lucko moc děkuji!!! Nikdy jsem si nemyslela, že mi může být tak dobře.

paní Z.
Chodím jednou týdně cvičit čchi kung od listopadu. Cvičení na první pohled je velmi jednoduché a lehké. Člověk by zjednodušeně řekl, jen takové protažení s dýcháním. Proto mě velmi překvapilo, že druhý den po cvičení jsem rozlámaná jako bych skládala uhlí. Ještě větší překvapení však bylo, když jsem se na hodinu dobelhala se zdravotními potížemi, s tím, že budu cvičit jen co zvládnu a hned po cvičení jsem odcházela nabitá a bez bolesti. Děkuji Luci, že jsi nás láskyplně donutila.

paní A.
Mé dojmy ze cvičení jsou jedině pozitivní. Na pondělí večer se vždy těším, cvičení mě nabíjí energií. Ačkoliv se cviky zdají jednoduché, tak rozhodně ovlivňují tělo i mysl. Moc se mi líbí, jak to vedeš, příjemná hudba, prostředí a je dobře, že pořád opakuješ, na co se máme soustředit.

paní D.
Čchi kung mě baví. Je to pohyb, zábava, uvolnění, pohoda. Už několikrát se mi stalo, že jsem se při cvičení myslí ocitla na louce plné vysoké trávy a ještě lepší bylo, stát se ptákem…se zavřenýma očima, v tělocvičně, vedená Lucčiným hlasem. A vybraná hudba můj prožitek ze cvičení ještě umocňuje. Vždy se těším na další hodinu. :-)

REFERENCE Z PORADENSTVÍ PRO URČENÍ VAŠEHO SMĚRU, POTENCIÁLU A JEDINEČNOSTI

paní Zuzana
Milá Lucinko…v nedávné době jsem Vás kontaktovala s tím, že si nějak nevím rady se svým životem, že nevím, co je mé poslání tady na Zemi a že postrádám smysl svého života. Vy nejen, že jste byla od prvopočátku velmi vstřícná a ochotná, ale také jste mi pomohla nahlédnout do hlubin mé Duše a dotknout se tak mé skutečné podstaty. Tipy a kontakty, které jste mi dala, byly jako „trefa do černého“ a ovlivnily mne tak, že jsem se díky nim velmi mocně posunula kupředu. Podpořila jste můj směr, pomohla jste mi být k sobě skutečně pravdivá a dodala mi odvahu být sama sebou. Velmi silně začínám tušit svůj potenciál, své skutečné já a začínám si užívat VŠEHO, co ke mně každodenně přichází, i když to není mnohdy zrovna lehké…ale jedině tvrdé a těžké zkoušky, kdy jsme vystavení nejrůznějším strachům, nám pomáhají zocelit náš charakter, zpevnit naši vůli a schopnost postavit se i k těm nejtěžším situacím s odvahou a odhodláním. Velmi Vám tímto děkuji za Vaši vstřícnost a  trpělivé a láskyplné vedení..

 

homeopatie

REFERENCE Z HOMEOPATIE

paní Gabriela
Důvěru v homeopatii už mám více než 10 let. K homeopatikům jsem se dostala přes svou obvodní lékařku a díky ní vždy veškeré léčení začínám a většinou končím homeopatiky. Časem jsem měla možnost potkat se s Lucií Mutinskou, která mě svým osobním přístupem posunula zase o krok dále a díky ní léčím nejen sebe, ale celou svou rodinu. Lucie Mutinská o fungování homeopatik přesvědčila i mého praktického a vědecky založeného partnera, který po návštěvě u paní Mutinské už nedokázal argumentovat svými praktickými argumenty založených na faktech, protože jediný fakt, který začal fungovat byl ten, že mu „po cucání kuliček “ jak s oblibou říká, zmizela i jeho neléčitelná alergie :-) . Dalším faktem, který mluví za vše, je uzdravení mé šestileté dcery, která byla po kolapsu odvezena do nemocnice a tam se marně lékaři pokoušeli stanovit diagnózu. Dceru lékaři hospitalizovali  s podezřením na alergickou reakci neznámého původu, kterou však během jednoho dne vyloučili, ale příčinu jejího otoku celého těla a úporného svědivého ekzému, který měla po celém těle stanovit nedokázali a tak tedy jediné co jí po 4dny v nemocnici mohli lékaři podávat byly kortikoidy a dithiaden, ale ani to nedokázalo ztlumit příznaky neznámého původu. V té bezmoci, kterou jsem v nemocnici prožívala, jsem se přes telefon a email spojila s Lucií , poslala jí fotky, dopodrobna popsala příčiny a trpělivě zodpověděla všechna její velmi podrobné otázky a ona nám do nemocnice poslala homeopatika. Ráno jsem je dceři dala a do 24 hodin se její stav zlepšil natolik, že byla další den propuštěna z nemocnice.
Troufám si říct, že Lucie Mutinská má nejen znalosti v oblasti homeopatie, ale zároveň umí při svém kontaktu s pacientem využít i své podvědomí a napojit se na informace, které jsou jí a vlastně i nám, jejím pacientům, darem…Darem dostat se dál, než sahá naše vědomí….. Alespoň při práci se mnou a mou rodinnou se jí to daří velmi dobře…
Lucie děkuji Ti za vše, co pro nás děláš….i za Tvou trpělivost, kterou se mnou máš, když Ti volám z našich dovolených “ Jaké homeopatikum vycucat , když nás schvátí mořská nemoc …… “ Jaké homeopatikum podat své feně při falešné březosti…. ? “ ¨… Ano, na všechny mé podobné a časté otázky Lucie ochotně odpovídá a tak já už se neobejdu bez její homeolékarničky a zkušeně přiděluji homeo celé naší smečce :-) ….. a to že to funguje, je nevidím pouze na sobě a svých dětech, ale i na mých zvířatech, které při přijímání homeo léku nepoužívají rozum, ale pouze svou intuici…. , ale o tom všem se nejlépe přesvědčíte z osobního kontaktu s Lucii Mutinskou.

paní Zorka
Z dřívější zkušenosti, jsem homeopatii moc nevěřila. Ovšem to, co se dělo u mého syna po podání jedné tabletky se dá přirovnat k zázraku. U dítěte, u kterého jsem měla pochybnosti, zda vůbec bude někdy srozumitelně mluvit, chovat se, nebude silně na mne fixované a bez záchvatů, nastala změna tak bleskově, že mě to málem porazilo. Nějaký čas se ještě vracel, když docházela účinnost pilulky, ale dnes už je vše za námi a mám pocit, že to byl jen sen. Děkuji ze srdce Luci.

pan Pavel
Lucku Mutinskou znám již dlouho….. Myslím, že už to bude nějakých 13 let, kdy mi vstoupila do života jakoby z jiného světa, tak odlišného od světa paralenů a antibiotik (nic jiného jsem do té doby neznal). Každý rok jsem si pravidelně prošel min. 4 x angínou nebo chřipkou nebo jinou respirační chorobou a léčba výše zmíněným byla jediná, mně známá alternativa. Pak jsme se potkali, proběhla první diskuze, návrh léčby homeopatiky a od té doby jsme v kontaktu neustále a řešíme spolu všechny neduhy a bolístky. A že jich s postupujícím věkem přibývá…… Co mě, a nejen mě, nýbrž i mého praktického lékaře (ke kterému chodím již jen, aby jsme se viděli) doslova „posadilo“ bylo to, jak si homeopatika, potažmo Lucka, poradila s nepříjemnostmi v oblasti ledvin a vlastně celých močových a reprodukčních orgánů. Místo pobytu v nemocnici, pár dní na homeopatikách a byl pokoj….
O pravidelných angínách, chřipkách, či jim jiných podobných nemůže dnes být už ani řeč! A jelikož si potíže nevybírají zrovna vhodné chvíle přes den, či jen v pracovní dobu, doopravdy si cením, že se Lucce dá zavolat nebo poslat SMS kdykoliv, ve dne v noci a ona neváhá a pomůže……. Pokládám to za velký zázrak a čest, že jsem kdy dostal tu šanci Lucku potkat, být v její blízkosti a využít jejích znalostí a odbornosti. Velký dík Lucko…….

paní Renata
Na homeopatii k Lucii, docházím asi 3 roky. Za tu dobu vnímám pokroky ve svém vnímání a přijetí sebe sama. U mě jde spíše o psychiku., kterou léčíme. Zde vnímám vleklejší pokrok, ale je. Homeopatie mi během měsíce vyléčila cystu na pravém vaječníku a polycystický levý vaječník. Myslím, že na fyzické potíže homeopatie reaguje téměř okamžitě. S psychickými potížemi je to vleklejší, ale posuny opravdu jsou. /u mě jde o delší potíže od dětství/. Lucie, mi předává i plno jiných podpůrných technik, které mi pomáhají. Kdykoli se mohu na ni obrátit a ona s Láskou poradí, pomůže. Homeopatie od Lucie, pomáhá i mým dvěma dětem, /11,12 let/. Zlepšilo se jejich chování. Dceři zmizely bradavice a vyléčily jsme boreliózu. Manželovi se zmírnily znatelně bolesti zad, a kolene, na které trpěl od dětství.
s Láskou s Úctou děkuji za trpělivou pomoc od Lucie.

paní Jana
Děkuji Ti, Luci, za Tvoje dlouholeté poradenství a to i na dálku, a to téměř v každou denní dobu. Díky Tvé intuici a přístupu k homeopatii už stačí mnohdy jen krátký telefon a to oceňuju hlavně u dětí při akutních záležitostech. Celá naše rodina je Tvým spokojeným klientem :-)

paní Zuzana
S paní Mutinskou spolupracujeme a zahlcujeme ji našimi nejen zdravotními problémy už spoustu let. To, že je její léčba účinná, není vůbec pochyb. Řešíme s ní jak akutní stavy, tak dlouhodobé problémy i konstituční léky. Náš 5letý syn prozatím viděl svého pediatra pouze při pravidelných povinných prohlídkách a dosud neví, co jsou to antibiotika. Já osobně jsem díky homeopatii a změně životního stylu vyřešila své vleklé problémy se zuby, kdy zubař prohlásil, že zázraky se dějí. Navíc jsem šokovala očního lékaře tím, že mi jaksi mimochodem za rok ubyly 2 dioptrie :-) Manžel díky Lucii zkrotil své dlouhodobé ledvinové a další problémy. Co dodat? Vždy je ochotná pomoci a její přístup je naprosto úžasný! Díky za to, že je!!!!

paní Iveta
Paní Mutinská mi moc pomohla a byla mi důležitou oporou při řešení problémů naší fenky, které se stále dokola opakovaly a vracely již delší dobu. Nikdo včetně veterinářů si s jejími potížemi moc nevěděl rady, všechno pomohlo na chvilku. Teprve ve spolupráci s laskavou a trpělivou podporou paní Mutinské se problém pohnul tím správným směrem.
vyziva_ref
Reference z výživového poradenství

Tomáš V. – atlet, student
Návrat na vrchol
Jmenuji se Tomáš a Lucii jsem poznal před necelým rokem. Během takto krátké doby mě naučila a inspirovala nejen ve stravě, ale i v životě.
Můj cíl byl po zranění – vykloubené rameno – zpátky nabrat svalovou hmotu a vrátit se do závodní atletiky. Díky radám, kterých se mi dostávalo nejen ve stravování, ale i ohledně psychiky jsem během 3 měsíců, od ledna do března 2015, dokázal nabrat 3kg svalové hmoty a vrátit se na atletickou dráhu v plné formě. A to navíc bez doplňků stravy (včetně proteinů) a převážně vegetariánské stravě.
Za toto všechno vděčím z velké části Lucii a těším se na další spolupráci.


Reakce na náš kváskový chléb

DSCN4340

Vlaďka C.
Nejlepší chleba, co jsem zatím z kváskových výrobků jedla.

Ivana Š.
Nejlepší kváskový chleba, jaký jsem kdy jedla. Doporučuju!!!

Mirka M.
Lepší chleba jsme nejedli, vážně….
Ten sváteční chlebík je boží, fakt super.

Zara Š.
Lepší chleba jsem nikde jinde nejedla, jedním slovem božský.

Silvie V.
Chlebíky jsem ani nemusela zamrazit, mizí bleskovou rychlostí, jak jsou výborný.

Veronika K.
Tak snídám Váš ořechový chleba. Je vynikající. Díky V.

Martina D.
Ahoj, chleba byl výborný, už chápu, proč vám moc dlouho nevydrží.

Radka B.
Ten chleba nemá chybu!!!!!

Markéta T.
Chléb je dokonalý! Už je pryč.

Veronika Z.
Právě si dáváme chlebík, je úžasnej.

Michaela K.
Chleba byl moc dobrý. Ani nám nezůstal na večer….

Pavlína N.
Manžel zakrojil, že ochutná a do hodiny nebyl ani drobek!

Martin J.
Chleba je LUXUSNÍ!Dík

Magdaléna B.
Špaldový chleba je úžasný!

Petra S.
Jsem naprosto unešená chlebíkem.

Jana K.
Moc jsme si pochutnali.

Magdalena V.
Moc Vám děkuju za to, že se dá konečně sehnat dobrý chléb.

Zuzana H.
Zamilovala jsem se do Vašeho chleba.

Eva S.
Ten chleba byl teda opravdu úplně luxusní!

Jana P.
Chleby byly opravdu vynikající.

Barbora H.
Nejlepší chléb pod sluncem.

a krátký výběr z další e-mailové korespondence:
„Chléb má především vynikající chuť!“, „Z Vašeho chleba jsme nadšeni! Má skvělou chuť!“, „Rádi bychom objednali chléb, pro velký úspěch doma a dokonalou chuť“, „Zamilovala jsem se do Vašeho chleba!“, „Chleby zmizely velmi rychle“, „Chleby byly moc dobré!!!“, „Chléb jsme si koupili na trzích, byl výborný!“, „Objednala jsem si u Vás kváskový chléb a musím říct, že byl vynikající!“